kontakt info@delux.cz
721 882 652
kosik NÁKUPNÍKOŠÍK
(0 ks, 0 Kč)
info@delux.cz
721 882 652
Jak zvolit vhodné hodinky pro muže
Položme si primárně základní otázku: „Jaký je Váš muž?“

Nejedná se prvoplánově o výčet jeho vlastností, ale je dobré si uvědomit, pár základních pravidel při výběru kvalitních hodinek. Každá značka hodinek většinou preferuje dvě základní linie a rozdělení modelů, hodinky elegantní a hodinky sportovnějšího charakteru.

Na malý okamžik se tedy zamysleme, a pak si odpovězme na otázku, jaký je tedy Váš muž?

Styl, hobby, sexappeal.

Tři slova, která Vám pomůžou v základní orientaci labyrintu značek.

Vybíráme hodinky podle značky

Armani, italská módní ikona, kterou reprezentuje piktogram orla. Stylové, luxusní modely, které se hodí k elegantní košili, či k dobře padnoucímu obleku. Hladké linie, skvělý design, prudká elegance.

Pro Vaši představu jsou to například hodinky s kulatým tělem jako AR0671, AR0643 nebo AR0635, které mají vzhled sportovnějšího charakteru a jejich skvělým doplňkem je ležérní casual style. Luxusní modely, jako kostky AR0143, AR0145 s římskými číslicemi naopak skvěle vynikají vedle manžetových knoflíčků.

CELÝ ČLÁNEK
Jak vybrat správné dámské hodinky
Výběr vhodného dárku pro ženu může zaskočit každého muže. Všichni muži vědí, že ženy dárky milují, ale jejich výběr je často pěkný oříšek. Výsledkem může být situace, že muž sice nějaký dárek impulsivně koupí, ale žena ho přijme jen s těžko zakryvatelnými rozpaky. Ideálním dárkem pro ženu jakéhokoliv věku jsou dámské hodinky. A abyste vybrali ty pravé, připravili jsme pro vás tento článek.

Dívčí hodinky nejen pro mladé

Značky Guess a DKNY reprezentují módní styl. Nejoblíbenější jsou u mladé generace, ale to neznamená, že je nemůžete vybrat pro starší ženu. Jejich doménou jsou ženské prvky. V jejich modelech najdete hodně zdobnosti, kamínky, perleť či rytí. Dámské hodinky těchto značek jsou vhodnější pro mladé ženy či dívky, které rády podtrhnou svůj styl třpytivým doplňkem.
Máte-li do kapsy hlouběji, tak dobrou alternativou jsou ke značkám Guess a DKNY hodinky Fossil. Fossil patří mezi stálice na trhu, které nabízí obdobný styl jako módní řetězce Guess a DKNY ovšem za dostupnější cenu.

CELÝ ČLÁNEK
Hodinky světových značek za prvotřídní ceny! Pro milovníky extravagance jsou zde připraveny značky Diesel nebo odvážné modely firmy Fossil. Nemohou však chybět ani pánské luxusní hodinky, které zastupují značky Armani, Calvin Klein nebo Nautica, ani vysoce technicky náročné hodinky Citizen. Na své si přijdou i dámy, pro které je připraven nespočet modelů značek Guess, Michael Kors, Fossil či Calvin Klein. Dámské bílé, černé, keramické i zlaté hodinky, stejně jako ty s kamínky Swarovski, to vše Vás čeká v naší nabídce. Prohlédněte se stovky detailních fotografií a videí v HD kvalitě a vyberte si ten pravý módní doplněk právě pro Vás. O našich cenách a špičkovém servisu při prodeji hodinek se můžete přesvědčit i na srovnávači Heureka.cz. Hodinky pro naše slovenské zákazníky jsou připraveny na iDelux.sk.
kreditka gopay